NELER YAPTIK ?
FAALİYET ALANLARIMIZ ?
Çelik Yapı Blog
Hakkımızda
Çelik ev sektörüne 2009 yılında Türkiye’de depreme dayanıklı yapı tasarımının öneminin ve gerekliliğinin bilinci ile giriş yapmış olan Troyka Çelik Yapı Sistemleri, en güvenli ve en avantajlı yapı sistemi olan hafif çelik yapı sistemi profillerini kullanarak sağlam, modern ve ekonomik yapılar inşa etmek amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden bugüne başarılı projelere imza atmış olan Troyka Çelik olarak, sizleri ve sevdiklerinizi daha fazla koruyacak, güvenli çelik evlerimizle en güzel yaşam alanlarını inşaa ediyoruz.

Çelik evlerimiz ve çalışma sistemlerimiz hakkında bilgi almak, ürünlerimiz hakkında daha detaylı görüşmek için aşağıda bulunan biz sizi arayalım formunu doldurabilir ve yetkililerimizin size kısa sürede dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Teknolojimiz

Hafif çelik yapıların projelendirilmesi için özel olarak geliştirilmiş ve dünyanın dört bir tarafında kullanıcısı bulunan SFS-Procad programı ile tasarlanan projeler, tek bir tuşla aktarıldığı en son teknoloji ürünü bilgisayar kontrollü modern CNC üretim makinalarında, sıfır hata payı ile güvenli bir şekilde üretilirler.
BİZ SİZİ ARAYALIM
TWEET
E-BÜLTEN
Bizimle alakalı gelişmelerden haberdar olmak için
e-posta listemize kayıt olun.
DANIŞMA HATTI
Soru öneri ve görüşleriniz için dilediğiniz zaman bizi arayın.
+90 216 455 27 01
Web Tasarım